Nowe Oblicze Greya – pierwszy wpis

Nowe Oblicze Greya

Nowe Oblicze Greya nadchodzi wielkimi krokami, premiera już w lutym 2018! 

Film: Nowe Oblicze Greya może okazać się hitem roku 2018!

Pięćdziesiąt twarzy Greya to jeden z najbardziej zmysłowych filmów erotycznych i wyczekiwanych filmów ostatnich lat. Nic dziwnego, że doczekał się kontynuacji. . W roku 2017 na ekranach kin w święto zakochanych mogliśmy podziwiać  drugą część: Ciemniejsza Strona Greya, która również zachwyciła szczególnie damską część publiki. O każdej części zawsze jest głośno na całym świecie a aktorzy grający główne role cieszą się dużą sympatią wśród swoich fanów.

Druga jak i pierwsza część odniosła ogromny sukces i zyskała miliony fanów na całym świecie a sale kinowe na premierach zawsze były pełne po same brzegi. Producenci postanowili pójść dalej i stworzyć trzecią niestety już ostatnią część filmu, która naprawdę dostarczy nam wielu niezapomnianych przeżyć i wrażeń wraz z naszymi bohaterami.

 

Nowe Oblicze Greya online
Nowe oblicze Greya

 

Co wydarzy się w trzeciej części?

W przyszłym roku (2018) premierę będzie miało Nowe oblicze Greya.
Anastazja Steel zakochuje się w Christianie Greyu. Dziewczyna wchodzi w świat erotycznych fantazji i uniesień. Filmowy Grey odwzajemnia jej uczucie i chcę z nią być. Po wielu przeżyciach i problemach pary zakochanych w końcu udaje im się dojść do porozumienia i zaplanowania wspólnej przyszłości. W ostatniej trzeciej części nasi bohaterowie zamierzają wziąć ślub, czy wszystko pójdzie zgodnie z ich planami? Czy jest ktoś kto stanie na drodze ich szczęściu i pokrzyżuje plany? Koniecznie musicie obejrzeć ten film!

 

Pewnie wkrótce po premierze, film będziemy mogli oglądać w sieci. Wystarczy, że w wyszukiwarce wpiszemy: Nowe oblicze Greya online czy Nowe oblicze Greya film. Sami oceńmy, czy wolimy film obejrzeć w kinie, czy może w internecie. Postaramy się również aby krótko po premierze film pojawił się do obejrzenia na naszej stronie.

 

Już teraz zapraszamy Was do śledzenia naszej strony, gdzie co jakiś czas będziemy umieszczać nowe informacje oraz  śledzić losy bohaterów. Link do naszej strony głównej: http://grey2018.pl/

Na koniec zapraszamy Was do obejrzenia zwiastunu filmu poniżej:

 

 

Pozdrawiamy serdecznie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.