Trzy części całej serii – ostatnia Nowe oblicze Greya

Nowe Oblicze Greya premiera

Ostatnia część filmu – kiedy premiera?

Nowe Oblicze Greya premiera – pierwsze wejście do kin zapowiedziane jest na początek lutego 2018 roku. Czy wy również uważacie, że to będzie hit nadchodzącego roku?

 

Wiele części – ta sama historia.

Nowe oblicze Greya, które ukaże się po części drugiej Ciemniejsza strona Greya i pierwszej 50 twarzy Greya. Zapowiada się interesująco dla wszystkich fanów gatunku. W porze jesiennej warto wybrać się do kina – pora ta, jak żadna inna, sprzyja delektowaniu się kulturą, kiedy aura na zewnątrz i tak nie pozwala w pełni swobodnie zagospodarować czasu wolnego, jak było to jeszcze zupełnie niedawno, w szczytowym momencie wakacji.

Gdy wspomnienia lata narzucają się intensywnie i brak nam nastroju do wykonywania codziennych obowiązków, jednym z lepszych przerywników jest chwila wytchnienia i oderwania się podczas oglądania dobrego filmu czy lektury ulubionej książki. I właśnie, niezależnie czy jesteśmy fanami beletrystyki, czy od czytania preferujemy raczej kino.

 

Nowe Oblicze Greya – co to tak naprawdę?

Nowe oblicze Greya to zarówno ciekawa propozycja filmowa, jak i pozycja książkowa na chłodne popołudnie. Tym niemniej tematyka do chłodnych nie należy, o czym przekonuje się każdy przeciętny widz lub czytelnik, bo tych wytrawniejszych i wysmakowanych w gatunku, o wycieczce na seans nie trzeba przekonywać.

Powodzenie filmowo-książkowej historii nie może być przypadkiem. Na całym świecie mimo różnych wzorców kulturowych i oczywistych różnic w podejściu do tematu, zainteresowanie filmową historią nie cichnie.

 

"<yoastmark

Już w momencie kręcenia pierwszej części, o filmie zrobiło się głośno w mediach, a ten medialny rozgłos przyciągnął do kin szerokie rzesze widzów. Każdy pytany, kto pamięta atmosferę wokół pierwszej części – 50 twarzy Greya, może potwierdzić, że premiera była jedną z bardziej wyczekiwanych. W  roku jej premiery, jednocześnie skłaniając się do opinii znacznej większości odbiorców, że film należało obejrzeć.

Ciemniejsza strona Greya, druga część opowieści, równie ciekawa jak pierwsza. Zarówno jak poprzednia część również utrzymała bardzo wysoki poziom. Niestety jak to zwykle bywa w przypadku kontynuacji, nie zawsze jest tak oczywiste, że film wzbudzi zainteresowanie tak duże, jak część pierwsza. Najwyraźniej bohaterowie i obsada przypadły widzom do gustu.

Nowe Oblicze Greya premiera

Na premiery czekają chyba miliony ludzi na całym naszym globie. Film już teraz budzi ogromne zainteresowanie aż ciężko wyobrazić sobie jak popularny będzie tydzień czy dwa przed premierą. Jak poprzednie części zarówno i tak wyjdzie do kin w okolicach święta zakochanych. Przypadek?

 

Odwiedź nas na innych stronach!

Zapraszamy również na nasze inne strony oraz odwiedzenia strony głównej!

Oficjalna strona: http://grey2018.pl
Facebook: https://www.facebook.com/Nowe-Oblicze-Greya-143178806297222/
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC2FY_eN9J7kgWj5ldStasUA?view_as=subscriber

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.