Książki nie tylko dla kobiet

Nowe Oblicze Greya film

Książki oraz film nie jest hitem jedynie dla kobiet!

Nowe Oblicze Greya film oraz poprzednie części jak i również wszystkie książki są równie chętnie oglądane i czytane przez płeć męską, wiadomo – trochę w mniejszych ilościach ale jednak!

 

Książki, książki i jeszcze raz książki…

 

Czytanie książek może być pasją, bowiem tylko wtedy będzie ono miało jakiś sens. Jeszcze za młodu, mając po kilkanaście lat, chodząc do szkoły, mamy obowiązek przeczytania  lektur i często traktujemy to jako przymus. W dorosłym życiu  okazuje się, że czytanie książek to nasza pasja, oderwanie od rzeczywistości i przeniesienie się w świat wyobraźni.

Trudno powiedzieć czy czytanie jest modne. Natomiast na pewno niektóre tytuły są tak popularne, że nawet ten, kto wielbicielem książek nie jest, z ciekawości po nie sięga. Tak było w przypadku 50 twarzy Greya – książki, która w jedną chwilę stała się światowym bestsellerem, choć chyba na początku nikt tego nie podejrzewał. Śmiało można stwierdzić, iż jest to literatura typowo dla dorosłych, bowiem jest połączeniem romansu z erotykiem. Sytuacje w niej opisane pokazują, jak zawiła jest natura człowieka, jak różne mogą być jego pragnienia oraz oczekiwania wobec drugiej osoby.

 

Miłość, która połączyła dwoje ludzi nigdy nie jest prosta i oczywista. Tutaj jednak autorka postanowiła stworzyć magiczny świat, w którym dwoje kochanków nie ma tych samych problemów, co zwykli śmiertelnicy. Nowe Oblicze Greya film przedstawia opisane losy bohaterów w książce na dużym ekranie.

 

Nowe Oblicze Greya film…

Tytułowy Grey jest  bogaczem, którego na wszystko stać. Do szczęścia brakuje mu jedynie odpowiedniej kobiety, którą przypadkowo spotyka. Kontynuacją tego bestsellera jest Ciemniejsza strona Greya i Nowe Oblicze Greya – te tytuły również doskonale się sprzedały. Szukając opinii w internecie na temat tych książek można natknąć się na wiele tych, które nie są pozytywne. Jednak sam fakt, że był czas, kiedy te książki sprzedawały się w ilości jednej na minutę na całym świecie. Dziś autorów książek jest mnóstwo, jednak nie każdy potrafi osiągnąć taki sukces. Prawda jest taka, że ta historia porwała miliony czytelników w swój świat, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Inną kwestią jest to, komu i w jakim stopniu ta historia się spodobała. Nie jedna osoba z pewnością sięgnie po książkę jeszcze nie jeden raz. Jest to sprawa bardzo indywidualna.

 

Zapraszamy do poprzednich wpisów:

http://grey2018.pl/nowe-oblicze-greya-ostatni-film/

http://grey2018.pl/nowe-oblicze-greya-wpis/

 

Nowe Oblicze Greya film
Nowe Oblicze Greya film, nowe oblicze greya, nowe oblicze greya cda, nowe oblicze greya zwiastun, nowe oblicze greya film, nowe oblicze greya online, nowe oblicze greya cda napisy, nowe oblicze greya cda napisy pl, nowe oblicze greya download, nowe oblicze greya zalukaj, nowe oblicze greya napisy pl, nowe oblicze greya lektor pl,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.